Запрошуємо на тренінг «Вибори – крок до розбудови громадянського суспільства» в м.Суми

10-12 жовтня 2014 року у Сумах відбудеться тренінг «Вибори – крок до розбудови громадянського суспільства» для представників громадського сектору Сумської, Полтавської, Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської,Запорізької, Донецької, Луганської областей і Криму

Захід відбудеться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Моя гідність – мій вибір», що реалізується за фінансового сприяння NED відбудеться третій із п’яти тренінгів з виборчого законодавства, зі спостереження за процесом виборів, з лобіювання інтересів суспільства і контролю за роботою обраних депутатів.На тренінгу розглядатимуться інструменти ефективної співпраці з обранцями з метою вирішення соціальних проблем в регіонах.

До участі у заході запрошуються члени громадських організацій, представники ініціативних груп, активна молодь з Сумської, Полтавської, Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської,Запорізької, Донецької, Луганської областей і Криму.

Для того, щоб стати учасником тренінгу вам необхідно заповнити електронну анкету за посиланням http://goo.gl/ngruVp до 17.00 6 жовтня. Результати відбору учасників будуть оголошені до кінця цього ж дня. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку, після надсилання учасником заповненої анкети та відбору учасників, який буде здійснюватися організаторами по закінченню терміну подачі анкет. Учасникам тренінгу забезпечується харчування та проживання, а також, компенсується вартість квитків для людей, які не проживають в Сумах, за наявності оригіналів квитків в обидва боки та ксерокопій документів (І, ІІ ст. паспорту, прописки та ідентифікаційного коду).

За більш детальною інформацією можна звернутися за тел.: +38095-73-12-988, +380930624792, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Лучанінова Наталка), +380957619103, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Зінченко Дмитро), сайт СОКМО www.molod.sumy.ua  

До скорої зустрічі!

Тренінг проводиться Сумським обласним комітетом молодіжних організацій за підтримки National Endowment for Democracy (NED)