День Матері у Сумах

 

У неділю 12 травня 2013 р. з 15 до 18 години по вулиці Соборній поблизу Сумської муніципальної галереї відбудуться святкові заходи з нагоди Дня матері.

Організатори свята:

«Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради

Партнери:

Event-агенція "Vivat!"

Сімейний центр «Гармония»

Центр підтримки сім'ї СумДУ

Праздничная артель «МальцевЪ»

Сумський міський палац дітей та юнацтва

Студія пісочної анімації «Сахара»

У програмі:

- виставка робіт hand-made, виготовлених талановитими матерями, та виставка малюнків дітей-переможців конкурсу «Професія моєї мами»;

- майстер-класи з виготовлення сувенірів для мами;

- виступи танцювальних та вокальних колективів та сольних виконавців;

- виступ студії пісочної анімації;

- шоу мильних бульбашок;

- виставка робіт дітей з обмеженими можливостями;

- інтерактивні конкурси та розваги для усієї родини.

Попатенко Марина Миколаївна, директор «Сумського міського центру дозвілля молоді» Сумської міської ради: «День матері – це день, коли кожна мама має відчути себе особливою. Центр дозвілля молоді вже другий рік поспіль запрошує сім’ї сумчан на святкову програму «Мама - мій справжній друг», отримати задоволення від часу проведеного у сімейному колі і не забути привітати свою маму!»

Історія свята

У 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня.

Українці вперше відзначили День матері в 1928 році – але не на рідній землі, а в Канаді, де його провів Союз українок цієї країни.

У 1929 році завдяки організаторським старанням редактора тижневика «Жіноча доля» Олени Кісилівської, День матері прийшов в Галичину.

І тільки в 1999 році День матері став повноцінним святом України – указом Президента була встановлена офіційна дата його святкування: друга неділя травня.

В 2013 році День матері в Україні припав на 12 травня.

"Сумський міський центр дозвілля молоді" 
Сумської міської ради
40022, м. Суми, вул. Леваневського, 26 ,
тел./факс (0542) 77-50-66, 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. " target="_self" style="outline-style:none;outline-width:initial;outline-color:initial">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.