�������� �������� ������ ��������� ���������

Проект «Зміцнення демократичного врядування» для територіальних громад Запорізької області

Проект «Зміцнення демократичного врядування» для територіальних громад Запорізької області

До 25 жовтня триває прийом заявок на участь у новому проекті посилення об’єднаних територіальних громад. Проект передбачає надання навчальних та експертних послуг, а також часткове фінансування пілотних міні-проектів, що будуть реалізовані громадськими об’єднаннями (НГО) у співпраці з органами місцевого самоврядування ОТГ у Запорізькій області.

Загальна мета проекту – розвиток громадянського суспільства на місцевому рівні та налагодження співпраці між представниками НГО і місцевого самоврядування, а також між самими територіальними громадами на Запоріжжі. Проект реалізується Запорізькою міською молодіжною громадською організацією «СТЕП» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Проект стартує з листопада 2017 року й триватиме до вересня 2018 року включно. У цей період відбудуться такі заходи:

  • тренінги для представників місцевого самоврядування (ОТГ) і громадських лідерів;
  • проведення фокус-груп та робочих зустрічей у відібраних громадах з метою виявлення потреб у створенні тут громадських організацій (НГО);
  • підтримка громадських об’єднань у розробці статутних документів і реєстрації НГО;
  • реалізація пілотних міні-проектів у громадах, надання часткового фінансування;
  • форум кращих практик «Громадська активність і співпраця для розвитку громад» в м. Запоріжжя;
  • поточні консультації за участі експертів з питань місцевого розвитку, діяльності НГО та проектного менеджменту.

Учасники проекту будуть відібрані на конкурсній основі – за результатами заповнених анкет і поданих мотиваційних листів.

До участі в першій серії тренінгів запрошуються представники ОТГ Запорізької області, у яких пройшли вибори станом на 01.10.2017 (голови громад, члени виконкомів, депутати місцевих рад, інші посадові особи).

Актуальні новини про хід і результати проекту, інформація про умови участі, а також інша корисна інформація розміщуються 

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (066) 339-15-44, (050) 486-05-65 або електронною поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Джерело: 

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Учасники мережі

Наші партнери

Донори

logo
Адреса: м.Суми,

Телефон:
© 2015
Всі права захищено.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Сумського обласного комітету молодіжних організацій