�������� �������� ������ ��������� ���������

STUDAK weekend, або як зробити з першокурсників міста команду

STUDAK weekend, або як зробити з першокурсників міста команду

Цими вихідними пройшов “STUDAK weekend” - 3-денна “адаптація” студентів-першокурсників сумських ВНЗ. Захід проходив за підтримки Управління молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації та Відділу у справах сім’ї та молоді Сумської міської ради.

Учасниками STUDAK-у стали більше 70 студентів найбільших ВНЗ Сумщини. Протягом трьох днів вони мали змогу познайомитися між собою, отримати практичні навички в громадській діяльності, дізналися про діяльність молодіжних організацій області, місцевих депутатів та активістів. Серед спікерів заходу були Андрій Крамченков - фізик, депутат СМР від партії “За Україну!”, Віктор Бобиренко - експерт “Бюро аналізу політики”, Дмитро Тіщенко - активіст, тренер, екс-голова “Студентського братства Сумщини”. Презентували свою діяльність “Молодіжний націоналістичний конгрес”, “Молодий народний рух”, “Студентське братство Сумщини” та КУ “Центр дозвілля молоді” Сумської міськради.

- Ми займались організацією подібного заходу вперше, оскільки це не зовсім “наш” напрямок роботи. Але робота почалась, до нас підключились друзі зі Студентського братства Сумщини та Молодого народного руху, програму заходу сформував та контролював наш товариш, тренер Костя Білик зі Львову, до команди приєдналась полтавчанка Настя з проекту “Будуємо Україну Разом”. Отож, захід відбувся, ми всі отримали новий досвід, а головне - я бачу результати - першокурсники з різних університетів познайомились між собою, послухали корисне щодо роботи у ВНЗ та у місті, надихнулись на те, щоб робити своє середовище кращим. Тож ми плануємо продовження “адаптації” наступного року, - говорить голова Сумського осередку Молодіжного націоналістичного конгресу, Олеся Горяйнова.

Після закінчення проекту багато учасників заходу приєдналися до діяльності сумських молодіжних організацій та студентського самоврядування, почали працювати над спільним проектами.


 

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Учасники мережі

Наші партнери

Донори

logo
Адреса: м.Суми,

Телефон:
© 2015
Всі права захищено.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Сумського обласного комітету молодіжних організацій