�������� �������� ������ ��������� ���������

Шановні лідери громадських організацій та ініціатив!

Шановні лідери громадських організацій та ініціатив!

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та (СОКМО) оголошують прийом заявок для участі у Баркемпі “Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій"

Ми пропонуємо лідерам громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють у Сумській області зібратися на неформальну конференцію (баркемп), щоб показати, що можна робити в своїх громадах, коли з’являються нові виклики та нові можливості.

На учасників чекатимуть не тільки цікаві спікери, але і багато неформального спілкування. Ми поговоримо про приклади успішних та не успішних випадків взаємодії влади і громадських організацій, про очікування, які ми маємо від такої взаємодії, про ефективні (і не дуже ефективні) інструменти.

Окрема частина баркемпу буде присвячена обговоренню можливостей для спільної роботи. Подумаємо про те, що стримує співпрацю сумських організацій між собою і якими б могли бути наші спільні проекти.

Захід відбудеться 30 березня 2018 року в місті Суми. Заявки на участь приймаються до 18 березня (неділя).

До участі у баркемпі запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, активісти Сумської області. Організатори забезпечують харчування протягом заходу, повернення грошей за квитки та проживання (при потребі)

Для участі в заході потрібно до 18 березня заповнити . Учасники, які пройдуть відбір, отримають запрошення не пізніше 20 березня

Контактна інформація: Георгій Сахнюк Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Учасники мережі

Наші партнери

Донори

logo
Адреса: м.Суми,

Телефон:
© 2015
Всі права захищено.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Сумського обласного комітету молодіжних організацій