�������� �������� ������ ��������� ���������

7 платформ для збору коштів на розвиток вашої організації

Наявність краудфандингових платформ дає можливість знаходити кошти для реалізації своїх ініціатив серед широкого кола однодумців. «Зі світу по нитці – тобі на проект» - так у наш час можна перефразувати відому приказку.

Наявність краудфандингових платформ дає можливість знаходити кошти для реалізації своїх ініціатив серед широкого кола однодумців. «Зі світу по нитці – тобі на проект» - так у наш час можна перефразувати відому приказку.

Платформи для збору коштів працюють за схожим алгоритмом: ви презентуєте проект за допомогою цікавого відео, привертаєте увагу людей та отримуєте їхні пожертви. Такий спосіб пошуку фінансування дозволяє неприбутковим громадським організаціям легко привернути увагу людей до важливих питань і заручитися їхньою підтримкою - і моральною, і матеріальною. ГУРТ пропонує ознайомитися із деякими з краудфандингових платформ та скористатися їхньою зручністю та перевагами.

Indiegogo – популярний веб-сайт громадського співфінансування.

Ця краудфандингова платформа спрямована на фінансування абсолютно будь-яких проектів. Indiegogo не встановлює обмежень на типи та тематику проектів. Ресурс є відкритим для користувачів з будь-якої точки світу.

 – сервіс для створення онлайн-кампаній з підтримки різних соціальних, політичних та екологічних ініціатив.

Causes є майданчиком для створення мережевих кампаній для колективних дій - збору коштів, підписання петицій, привернення уваги до важливих тем сьогодення. Також зручності користування цим ресурсом додає цілковита інтергація в Facebook. 

 – фандрайзинговий веб-сайт для особистих цілей та благодійності.

Crowdrise спеціалізується на персональному фандрайзингу, заходах зі збору коштів, командному фандрайзингу та спонсорському волонтерству.

 - платформа для збору коштів та управління фандрайзинговими кампаніями.

Цей ресурс допомагає НУО збирати необхідні кошти на проекти, а також надає інструменти для управління фандрайзинговою кампанією - планувати, виконувати і оцінювати інтернет-кампанії зі збору коштів.

 – платформа для збору коштів для проектів та приватних ініціатив.

Особливістю цього ресурсу є те, що на ньому можна залучати кошти не лише для повноцінних проектів, а і для особистих справ та подій. На GoFundMe залучити кошти можна за допомогою персональної кампанії (збір коштів на абсолютно будь-яку мету), кампанії зі збору коштів на благодійність (гроші передаються благодійній організації раз на місяць) та краудфандингової кампанії «Все або нічого». 

 – одна з найбільших у світі краудфандингових платформ. 

Якісне відео, детальний опис та візуалізація проекту допоможуть зацікавити світову спільноту та отримати кошти для реалізації своєї ініціативи. Kickstarter фінансує різноманітні проекти, у 13-ти категоріях: мистецтво, комікс, танець, дизайн, мода, фільми і відео, їжа, відеоігри, музика, фотографія, видавництво, технологія, театр.  

 на платформі «Велика Ідея» - ефективний механізм для збору коштів на реалізацію різноманітних проектів.

Спільнокошт розміщує інформацію про добре продумані ініціативи  від дієвих громадян. Прикладами цікавих проектів на Спільнокошті є Кінофестиваль Ровер, акція «Зробимо Україну чистою», Арт-пікнік Слави Фролової,  та багато інших.

Підготувала Анастасія Голуб


матеріал з сайту: 

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Учасники мережі

Наші партнери

Донори

logo
Адреса: м.Суми,

Телефон:
© 2015
Всі права захищено.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Сумського обласного комітету молодіжних організацій