�������� �������� ������ ��������� ���������

Як оформити проектну заявку

Як оформити проектну заявку

Вимоги до складання кошторису витрат з реалізації проекту за кошти гранта Президента України для обдарованої молодіВимоги до складання кошторису витрат з реалізації проекту за кошти гранта Президента України для обдарованої молоді

Кожна стаття кошторису витрат проекту повинна бути обґрунтованою в описі проекту і включати тільки ті видатки, необхідність яких зумовлена характером і специфікою проекту

Витрати за статтями кошторису проекту розраховуються на підставі затверджених норм витрат, діючих цін і тарифів на товари і послуги за місцем реалізації проекту.

Стаття ”Оплата послуг залучених спеціалістів” включає оплату послуг фахівців, залучення до проекту яких обґрунтовано в описі проекту, на підставі цивільно-правових  договорів. Ці договори укладаються  на підставі  Цивільного кодексу України та інших законодавчих актів, якими визначають  період виконання (надання) робіт (послуг) та умови і розмір оплати за виконання  (надання) робіт (послуг).

Не здійснюється оплата послуг володарю гранта, бухгалтеру, секретарю, менеджеру та іншим фахівцям, які виконують організаційні функції.

Крім того, не здійснюється оплата послуг наукового керівника у проектах, зміст яких в реєстраційній картці визначено як «дослідження».

Стаття „Відрядження” включає видатки на проживання, проїзд автора проекту, харчування залучених спеціалістів, учасників заходу, якщо це передбачено описом проекту.

Видатки за статтею розраховуються відповідно до вимог чинного законодавства.

Для включення цієї статті до кошторису в описі проекту слід вказати напрямок, терміни, кількість відряджень, їх необхідність для реалізації проекту, кількість учасників відряджень.

Добові за кошти гранта Президента України не виплачуються.

Інші видатки на харчування (кава-брейк, фуршет, представницькі витрати тощо) за кошти гранта Президента України не здійснюються.

Cтаття „Оренда місць проведення заходу” включає видатки на оренду  місць проведення заходу у проектах, зміст яких у реєстраційній картці визначено як „діяльність установи”, „проведення заходу”.

Стаття „Транспортні послуги” включає видатки на транспортні послуги  у проектах, зміст яких у реєстраційній картці визначено як «діяльність установи», „проведення заходу”.

Для включення цієї статті до кошторису в описі проекту слід обґрунтувати необхідність використання транспорту, вказати терміни, маршрути перевезень, кількість поїздок.

Стаття „Оренда обладнання, оргтехніки”  передбачає видатки на оренду офісного та специфічного обладнання, необхідного для реалізації проекту.

Орієнтовна вартість, тривалість оренди та перелік обладнання повинно бути обґрунтовано в описі проекту.

Оренда офісної оргтехніки на весь термін реалізації проекту дозволяється лише у проектах, зміст яких у реєстраційній картці визначено як „діяльність установи”, „дослідження”.

Стаття „Прокат костюмів, одягу” включає видатки на прокат костюмів, одягу у проектах, зміст яких у реєстраційній картці визначено як «проведення заходу».

Орієнтовна кількість і вартість костюмів, тривалість прокату повинна бути обґрунтована в описі проекту.

Стаття „Художнє оформлення місць проведення заходу” включає видатки на оформлення місць проведення заходу.

Статті „Послуги зв’язку” передбачає видатки на користування міжміським, міським телефонним зв’язком, видатки на користування послугами Інтернету, поштові витрати.

Витрати на користування мобільним зв’язком допускаються лише у випадках, коли окремі заходи за проектом здійснюються поза межами населених пунктів і в разі обґрунтування цього в описі проекту. Максимальний строк  користування мобільним зв’язком складає 150 хвилин на квартал.

Стаття „Поліграфічні послуги” включає видатки на виготовлення оголошень, плакатів, запрошень, анкет, буклетів, брошур, книг, дипломів, грамот, подяк.

Друкування оголошень, плакатів, запрошень, анкет, буклетів, брошур та іншої дрібної поліграфічної продукції здійснюється з урахуванням кількості осіб, охоплених проектом.

Видання книг здійснюється за кошти гранту лише у випадку, коли зміст проекту визначено у реєстраційній картці проекту як „випуск продукту”.

Друкування грамот, дипломів, подяк та іншої друкованої продукції аналогічного змісту здійснюється відповідно до кількості переможців, призерів тощо, вказаних в описі проекту.

Поліграфічна продукція, а також написи на іншій продукції, виготовленій за кошти гранта, друкується державною мовою. Заголовки, написи, весь текст або його частини можуть бути за бажанням виконавця проекту продубльовані іншою мовою.

Поліграфічна та інша продукція, видана (виготовлена) за кошти гранта Президента України, до продажу не допускається і розповсюджується безкоштовно, про що вказується на титульній сторінці.

Стаття „Інформаційні послуги” включає створення та обслуговування веб-сторінок (якщо це передбачено проектом), друк статей у наукових виданнях і ЗМІ, виготовлення радіо-, відеороликів, випуск аудіо-, відеопродукції.

Для обґрунтування цієї статті в описі проекту слід вказати необхідність витрат для реалізації проекту, орієнтовні терміни та обсяги продукції, назви видань (ЗМІ), в яких її буде розміщено.

Стаття „Канцелярські витрати” включає видатки на придбання канцтоварів.

Кількість та асортимент канцелярських товарів визначається відповідно до кількості залучених спеціалістів та учасників проекту, тривалості проекту.

Видатки на дрібні канцелярські товари тривалого користування, які безпосередньо не використовуються учасниками проекту (ножиці, діроколи, стиплери, скріпки, гумки тощо) дозволяються у випадках, якщо зміст проекту у реєстраційній картці визначено як „діяльність установи” та „проведення заходу”.

Стаття „Призи, сувеніри” включає видатки на відзначення переможців конкурсів, якщо це передбачено описом проекту. Видатки за статтею розраховуються відповідно до Положення про порядок реалізації програм  та проведення заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім’ї,  затвердженого наказом Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 01.11.00 № 2111, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 21.02.01 за № 153/5344.

Стаття „Інші витрати” включає банківські послуги та інші видатки, які не зазначені у статтях кошторису витрат, але відповідають змісту проекту, що реалізується за кошти гранта.

Банківські послуги сплачуються у розмірі, визначеному Національним банком України.

До цієї статті витрат допускається включати витрати на специфічні витратні матеріали згідно з тематикою проекту, інші малоцінні  предмети.

Стаття „Податки” включає суму податку з доходів фізичних осіб у розмірі, визначеному згідно з Законом України від 22.03.03 № 889 „Про податок з доходів фізичних осіб” на відповідний рік.

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Учасники мережі

Наші партнери

Донори

logo
Адреса: м.Суми,

Телефон:
© 2015
Всі права захищено.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Сумського обласного комітету молодіжних організацій